MÖBLER / Bord / Skrivbord 7278284
nr 727 8284
Skrivbord
Betsad ek, längd: 130, djup: 69, höjd: 79
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:27:05
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr